Sponsorzy Główni

tlc logo

Partnerzy Akademii

AF
rava2

Wsparcie

MIASTO
tlc logo

TLC

TLC to światowy lider w produkcji schodów i klatek schodowych, platform stalowych, tymczasowych systemów zabezpieczeń dla przemysłu i budownictwa, systemu do budowy ścian szczelinowych WALLZIP, a także innowacyjnego systemu przeznaczonego do budowy wielkogabarytowych zbiorników stalowych.
TLC to jedna z największych i najszybciej rozwijających się firm w powiecie gorlickim, która od 2019 roku wspiera Aserekteam jako główny sponsor Akademii.

AF

AF COSTRUZIONI

Firma Andrzeja Firszta, wszechstronnie wspierająca Aserekteam, której logotyp znajduje się na koszulkach wszystkich zawodników trenujących w Kwiatonowicach. Firma AF Costruzioni swoją działalność opiera głównie na rynku Włoskim, specjalizując się w dziedzinie okien i drzwi.

rava2

RAVA Meble

Firma Rafała Gadziny, od 2020 oficjalnie wspierająca Aserekteam, partner lokalizacji w Kobylance. Rava Meble to firma zajmująca się produkcją i montażem mebli na każdy wymiar: kuchennych, pokojowych, dziecięcych, biurowych, zabudowy wnęk, szafy oraz mebli ogrodowych. Firma Rava, na początek naszej wspólnej współpracy zaprojektowała i wykonała dla nas Biuro Klubu, które znajduje się w samym sercu Gorlic przy ul. Rynek 12

MIASTO

Gorlice Miasto Światła

Miasto Gorlice wspiera Akademię podczas turniejów i różnorodnych wydarzeń, w czasie których wielokrotnie przedstawiciele lub osobiście Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla otwiera lub gości podczas zakończenia zawodów. Dodatkowo Aserekteam jest realizatorem zadania Publicznego Miasta Gorlice polegającego na szkoleniu i udziale w zawodach z zakresu piłki nożnej od roku 2019.