Sponsor Główny:

tlc sponsor
af construzioni logo

Sponsorzy:

OPTYK ADAMOWSKA LOGO

Partnerzy Akademii:

Partner drużyny 2012/2013:

rava meble aserek
faneco

Jesteśmy stąd:

gorlice miasto światła
tlc sponsor

TLC

TLC to światowy lider w produkcji schodów i klatek schodowych, platform stalowych, tymczasowych systemów zabezpieczeń dla przemysłu i budownictwa, systemu do budowy ścian szczelinowych WALLZIP, a także innowacyjnego systemu przeznaczonego do budowy wielkogabarytowych zbiorników stalowych.
TLC to jedna z największych i najszybciej rozwijających się firm w powiecie gorlickim, która od 2019 roku wspiera Aserekteam jako główny sponsor Akademii.

af construzioni logo

AF COSTRUZIONI

Firma Andrzeja Firszta, wszechstronnie wspierająca Aserekteam, której logotyp znajduje się na koszulkach wszystkich zawodników trenujących w Kwiatonowicach. Firma AF Costruzioni swoją działalność opiera głównie na rynku Włoskim, specjalizując się w dziedzinie okien i drzwi.

optyk adamowska gorlice aserek

Optyk Adamowska

Optyk Adamowska to istniejąca w Gorlicach od 1983 roku marka, która w profesjonalny, fachowy i rzeczowy sposób dba o każdego klienta oferując szeroko pojęte usługi związane z branżą. Badania wzroku, dobór okularów korekcyjnych, słonecznych, progresywnych, soczewek, czy oprawek to tylko kilka z pozycji jakie oferuje firma.

Optyk Adamowska swój piękny salon mieści w Gorlicach przy ulicy 3 Maja 11.

rava meble aserek

RAVA Meble

Firma Rafała Gadziny, od 2020 oficjalnie wspierająca Aserekteam, partner lokalizacji w Kobylance. Rava Meble to firma zajmująca się produkcją i montażem mebli na każdy wymiar: kuchennych, pokojowych, dziecięcych, biurowych, zabudowy wnęk, szafy oraz mebli ogrodowych. Firma Rava, na początek naszej wspólnej współpracy zaprojektowała i wykonała dla nas Biuro Klubu, które znajduje się w samym sercu Gorlic przy ul. Rynek 12

gorlice miasto światła

Gorlice Miasto Światła

Miasto Gorlice wspiera Akademię podczas turniejów i różnorodnych wydarzeń, w czasie których wielokrotnie przedstawiciele lub osobiście Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla otwiera lub gości podczas zakończenia zawodów. Dodatkowo Aserekteam jest realizatorem zadania Publicznego Miasta Gorlice polegającego na szkoleniu i udziale w zawodach z zakresu piłki nożnej od roku 2019.

faneco

Faneco

Faneco to dystrybutor oraz producent wyposażenie do toalet i łazienek w przestrzeni wspólnej. Faneco to firma, która wyposaża nowoczesne biurowce, hotele, obiekty sportowe, a także szpitale i budynki publiczne, a w swojej ofercie posiada m.in. dozowniki do mydła, podajniki do papieru, kosze, lustra i wyposażenie bez barier

motocar - logo

Moto-Car

Moto-Car to to firma świadcząca usługi z zakresu kompleksowego serwisu pojazdów oraz kosmetyki samochodowej na terenie Gorlic.